HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ
Firmamız 2012 yılında Kırıkkale de kuruldu. Firmamız kurucusu 18 yılı aşkın Bilişim Teknolojileri tecrübesi ile yetişkin kadromuz, kazanılan deneyimlerini SÖZERİ BİLİŞİM de değerlendirmek ve müşterilerine sunmak amacı ile kurulmuştur.

Şirketimizin merkezi Kırıkkale’dir.

Dünyanın önde gelen ürün üreticileri ile birlikte çalışarak müşterilerimize en doğru zamanda doğru ürün ve hizmeti sağlamaya çalışmaktayız.

 Uzman ve deneyimli kadromuz ile Türkiye nin her bir noktasına hizmet ve ürün temin etmek için yoğun çaba sarfetmekteyiz.

 Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, bizlerden desteğini esirgemeyen bütün müşteri, üretici, bayi, iş ortaklarımız ve personelimize teşekkür ederiz. 

FİRMA PROFİLİ
Firmamız, Kurumsal Bilgi Teknolojileri Sektöründe Bilgisayar donanım ve iletişim Sistemlerinin projelendirilmesi, entegrasyonu, devreye alınması ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Güvenlik Sistemleri,Yangın Alarm Kurulum,Bakım ve Teknik Destek Hizmelerini yerine getiriyoruz.

Santral Sistemleri Kurulum,Bakım ve Teknik Destek Hizmelerini yerine getiriyoruz.

Web Hizmetleri konusunda Kurumsal site,E-ticaret site profosyonel bir şekilde yapım onarım.

Kurumsal Firmaların Çözüm ortaklığı ile projelerini destekliyoruz.

Kurumsal kanala odaklanan firmamızda müşteri odaklı yaklaşımla önceliğimiz; Türkiye’nin saygın kuruluşları olan müşterilerimizde, memnuniyeti, yüksek güven ve ilişkilerimizde sürekliliği sağlamaktır.


HEDEFLERİMİZ  

  • Sektöre ve birlikte çalıştığı müşterilerine, deneyimli ve konusunda eğitimli çalışanları ile hizmet ve ürünleri en iyi koşullar ile temin etmek,
  • Eğitimli ve deneyimli kadrosunun yanı sıra birlikte çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermek,
  • Hizmet üretirken taleplere doğru zamanda, doğru çözümler üretmek ve üretmiş olduğu çözümleri eksiksiz ve hızlı uygulayan lider firma olmak,
  • Faaliyetlerimizi uygularken, sektör ve kültürel değerlere saygılı dürüst ve kalıcı olmanın yanı sıra birlikte çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlara da katma değer sağlayan bir firma olma yolunda ilerlemeyi kendimize ilke edindik.
  • Çalışan personelinin sürekli kendini geliştirmesi, sektörün gelişmelerine uyum sağlaması ve takip edebilmesi amacı ile sürekli eğitim yatırımlarının yapılarak kariyer planlamalarını temin etmek.
  • Kendi sektöründe etik değerlere önem veren, saygın kimlikli firma olarak uzun yıllar var olmaktır.